Już w ten weekend (12-13 marca) w Atlas Arenie odbędą się Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu. Organizatorzy spodziewają się ponad 150 wystawców.

Łódzkie Targi Nieruchomości to najważniejsza i największa impreza targowa, która w jednym miejscu skupia niemal wszystkie firmy z sektora branży nieruchomości, branży budowlanej (od kompleksowej budowy domu pod klucz) po branżę finansową i wyposażenia wnętrz.

Impreza adresowana jest do wszystkich, którzy chcieliby zamieszkać w Łodzi i okolicach. Główną ideą, która przyświeca organizatorom jest pokazanie korzyści wynikających z kupna nieruchomości na rynku pierwotnym. Niepowtarzalna atmosfera, atrakcyjne ceny nieruchomości, edukacja na wysokim poziomie, doskonała i stale poprawiająca się komunikacja z wszystkimi miastami w Polsce – to tylko niektóre powody, dla których wiele osób decyduje się kupić w Łodzi nieruchomość.

Na targach prezentowane są zarówno inwestycje rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Większość wystawców przygotuje promocyjne oferty, obowiązujące wyłącznie podczas trwania imprezy.

Łodzianie, którzy wybiorą się do Atlas Areny, będą mieli także okazję zapoznać się z bogatą ofertą firm z sektora branży budowlanej, wśród której prym wiodą firmy budujące domy w nowoczesnych technologiach – domy drewniane, modułowe, z keramzytu. Nie zabraknie także oferty systemów grzewczych czy odnawialnych źródeł energii. W strefie Home Design czekają na nich z kolei producenci i dystrybutorzy produktów do stworzenia nowej przestrzeni mieszkalnej, architekci, projektanci wnętrz oraz osoby zajmujące się rękodziełem artystycznym i firmy usługowe. Ofertę targową uzupełnią warsztaty dotyczące m.in. mądrego brania kredytów.

Łódzkie Targi Nieruchomości będą otwarte dla zwiedzających:

sobota, godz. 10:00 – 17:00, niedziela, godz. 10:00 – 16:00

Na stronie www.lodzkietargi.pl można się zarejestrować i odebrać bezpłatny e-bilet. Na miejscu można kupić bilety normalne: 15 zł i rodzinne: 25 zł (2 osoby dorosłe + min. 1 dziecko niepełnoletnie).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
atp
Akademickie Targi Pracy 2016 – informacje
baner_wydarzenie-KT
Kolorowa Tolerancja 2015
Wege Festiwal Łódź

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*