Dom Kultury „Ariadna” w Łodzi zaprasza 13 października na Łódzkie Forum Muzyczne JAZGOT.

Istnieje wiele warsztatów muzycznych, których celem jest doskonalenie technicznych umiejętności muzyków, jednak niezwykle rzadko mówi się o tym, jak sobie radzić na rynku muzycznym – jak profesjonalnie zorganizować koncert, zainteresować swoją muzyką słuchaczy i media, skutecznie pracować w zespole, stworzyć rider techniczny, przygotować się do próby przed koncertem, czy podjąć współpracę z organizacją zarządzania prawami autorskimi.

Łódzkie Forum Muzyczne JAZGOT to przestrzeń dyskusyjna, w której łódzcy artyści będą mogli zadawać pytania dotyczące branży muzycznej, a odpowiedzi na nie udzielą specjaliści – menedżerowie, realizatorzy, organizatorzy wydarzeń i doświadczeni muzycy, m.in.: Kamil Bobrukiewicz (Radio Łódź, BM Productions), Adam Lewartowski i Maciej Łaski (L.Stadt), Hubert Kozera (Songwriter Łódź Festiwal, Łódzkie Centrum Wydarzeń), Dariusz Dubina (ZAiKS). Wydarzenie zakończy koncert łódzkiego zespołu Highway Rider.

Celem ŁFM JAZGOT jest wymiana doświadczeń, zaangażowanie w działanie na rzecz wspólnego dobra i nieustannego rozwoju, a przede wszystkim integracja łódzkich muzyków.
JAZGOT to akcja społeczna, która zapoczątkuje cykl spotkań poświęconych tematom związanym z branżą muzyczną.

Harmonogram wydarzenia:
12:15-13:45 Backstage, czyli co muzyk przed koncertem wiedzieć powinien
14:00-15:30 Organizacja w zespole – funkcjonowanie
16:00-17:00 ZAiKS – fakty i mity
17:15-18:45 Jak zrobić trasę koncertową
19:00-20:00 Koncert zespołu Highway Rider

13 października 2018 r., godz. 12:15-20:00
Dom Kultury „Ariadna”
Łódź, ul. Niciarniana 1/3

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY, wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny na stronie: www.forumjazgot.pl/formularz. Więcej informacji na: www.forumjazgot.pl.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Widzewski Bank Pomysłów na Kulturę… ciąg dalszy” – współfinansowane przez Miasto Łódź w ramach dotacji celowej.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Agnellus_small
Agnellus w Keja Pub
Billy Galewood w Lokalu
depeche_mode_zagrali_w_odzi_foto_20100211_1683921410
Depeche Mode ponownie w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*