Łódzka marka tekstylna podbiła już handlowe ulice największych miast w Polsce. W Krakowie, Poznaniu i Warszawie lokale pod szyldem „Skarpetoholik” już oferują szeroki wybór skarpetek nawet dla najbardziej wybrednych klientów, natomiast w rodzimym mieście marki do tej pory klienci mogli odwiedzić niewielki punkt stacjonarny stworzony dla przetestowania pomysłu. W środę, 8 grudnia przy Piotrkowskiej 142 otwarty został pełnometrażowy łódzki oddział oferujący najróżniejsze rodzaje skarpet polskich i zagranicznych marek, a także dodatki do ubioru. W okresie poszukiwań świątecznych prezentów łodzianie znajdą tutaj w jednym miejscu mnóstwo pomysłów na upominek dla każdego!

W lokalu przy Offie znaleźć można największy w okolicy wybór skarpet w różnych kolorach, z niespotykanymi wzorami i wyjątkowymi motywami, w tym nawiązującymi do Łodzi, ulubionego rodzaju jedzenia, dla miłośników zwierząt czy sztuki. Część asortymentu stanowią warianty luksusowe czy z dodatkowym dociepleniem a także różne modele kultowych klapek marki Kubota. Dodatkowo w ofercie są też dodatki do ubioru, w tym przypinki, kolczyki i inne akcesoria a także plecaki. Specjalna aranżacja i wygodna dla klienta ekspozycja produktów ułatwi wybór wymarzonej pary czy odnalezienie idealnego prezentu pod choinkę. Nowych klientów przyciąga już kipiąca kolorami ekspozycja widoczna z frontowej witryny, a stali goście doceniają przestronność lokalu i wygodną lokalizację.

Skarpetoholik” początkowo powstał z potrzeby zaprezentowania asortymentu lokalnej marki „Takapara”, oferującej kilka linii produktów, w tym nawiązującą do sztuki i architektury Łodzi. Otwarcie małego, tymczasowego butiku na OFF Piotrkowskiej okazało się trafionym pomysłem, co dodatkowo zmotywowało właścicieli, Łukasza i Tomasza, do otwarcia sklepów firmowych w innych miastach. – Sukces naszej próbnej wersji sklepu „Skarpetoholika” dodał nam skrzydeł do rozwoju biznesu. Stworzona 5 lat temu marka „Takapara” jest teraz dostępna stacjonarnie w centralnych lokalizacjach największych miast w Polsce, a na zwieńczenie naszych starań, kolejnego Skarpetoholika otwieramy w naszym rodzimym mieście! – mówi Łukasz Milanowski, właściciel marki.

Sklep będzie czynny w każdy dzień tygodnia w godzinach 11:00 – 19.00.

foto www.lodz.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ld_-_mid_20170413_1628030226
Lód Miód – Pracownia Lodów Rzemieślniczych
560623_450253038320615_1150323778_n
Kosher Shop „Pod Śliwą”
Nowe lokale na Piotrkowskiej (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*