Jarmark bożonarodzeniowy na ulicy Piotrkowskiej wystartuje 26 listopada i otworzy się jak zawsze w muzycznym stylu.

Kilkadziesiąt pięknie udekorowanych i oświetlonych domków handlowych wypełnionych po brzegi świątecznym asortymentem będzie czekało na łodzian przez prawie miesiąc w godzinach 11.00–19.00 w tygodniu i 12.00–21.00 w weekendy. Grzane wino, oscypki czy wędliny to produkty, które zagościły już na stałe na jarmarku.

W ofercie znajdą się również: włoskie produkty delikatesowe, smakowite szynki dojrzewające, sery, oliwki, litewskie sękacze, wyśmienite owocowe herbaty, miody, pierniki i wypieki świąteczne, gorące kisze. Czeka nas zwiększona oferta gastronomiczna. Nowością będą pieczone kasztany, kuchnia gruzińska i kaukaska, naleśniki i pierogi.

Nie zapominamy o naszych sąsiadach zza wschodniej granicy, dlatego na jarmarku będzie można kupić rękodzieło i produkty kuchni ukraińskiej. Oprócz artykułów spożywczych oferowane będą przede wszystkim ozdoby świąteczne i rękodzieło z całego świata, bogaty asortyment prezentowy, a w tym roku także dla naszych czworonożnych pupili .

W weekendy świąteczny klimat spotęgują wydarzenia muzyczne, warsztaty, spotkania ze świętym mikołajem oraz atrakcje podczas uruchomienia iluminacji miejskich. Gwoździem programu stanie się wioska elfów dla najmłodszych.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
identyfikacja_wizualna_LMF_2017
Light Move Festival 2017 – informacje
newton
Energia Kultury 2011 – po raz trzeci
Street Food Festiwal – lato 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*