W najbliższą sobotę 29 października obiekt przy ul. Małachowskiego 5/7 „przejmą” kobiety. Łódź Sevens Cup po raz kolejny zgromadzi najlepsze drużyny z całej Polski w centrum kraju. O godzinie 9.00 zabrzmi pierwszy gwizdek, który zamieni stadion w pole zmagań o zwycięstwo w III Turnieju Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby 7. W turnieju weźmie udział 12 drużyn z czego, aż dwie z Łodzi. Organizatorki turnieju, Venol Atomówki Łódź, liczą na pokazanie się jak z najlepszej strony nie tylko organizacyjnej, ale też boiskowej.

-Bardzo cieszymy się, że po raz kolejny mamy możliwość sprawdzić się na własnym boisku. Przecież nic nie motywuje bardziej, jak gra u siebie, przy swojej publice. Na ostatnim turnieju w Warszawie zabrakło nam jednej wygranej, aby zagrać w I lidze. Wierzymy, że tym razem będzie inaczej. – informuje zawodniczka Małgorzata Tarasiewicz.

Venol Atomówki Łódź o awans do I ligi będą walczyć z drużynami: AZS AWF Warszawa, Amazonki Budowlani Lublin oraz Alfą Bydgoszcz. Swój pierwszy mecz zagrają o godzinie 10.00.

10:00 Venol Atomówki Łódź-Alfa Bydgoszcz, 
11:00 AZS AWF Warszawa – Venol Atomówki Łódź 
13:00 Venol Atomówki Łódź-Amazonki Lublin. 

Nie może was tam zabraknąć! Faza finałowa od 15.oo ostatni mecz o 16.oo

Turniej będzie można obejrzeć na kanale BBRCTV https://youtu.be/6w-9ltov5Z4

W organizacji turnieju nieocenione jest wsparcie sponsorów drużyny: Venol Motor Oil Poland, Eko-Bio, Aquarox, Profilaktyka i Zdrowie, ortoteam.eu, FF Fracht, Fit-Forma, Miasto Łódź

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Venol Atomówki Łodź jadą na turniej do Gietrzwałdu
SP_Ozorkow
Finał Małej Ligi Rugby Tag (foto)
Kobiece Rugby w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*