W sobotę w Atlas Arenie wystąpią najwięksi artyści muzyki tanecznej w Polsce. Wśród nich pojawią się okrzyknięci mianem króla i królowej sceny disco: Zenon Martyniuk i Shazza.

 

Łódź Disco Fest powraca po blisko trzech latach przerwy. Organizatorzy nie ukrywają, że zadbali o to, żeby come back, jednej z najpopularniejszych łódzkich imprez, był okazją do świętowania! Na zaproszenie agencji World Media odpowiedziało aż 28 artystów!

– Jako organizatorzy dołożyliśmy wszelkich starań, aby tegoroczny line-up koncertu w Atlas Arenie był naprawdę historyczny! Ponadto przygotowaliśmy również niespodzianki, które z pewnością podgrzeją gorącą taneczną atmosferę – zapowiada Robert Klatt, producent i organizator wydarzenia.

Podobnie jak w latach ubiegłych Łódź Disco Fest będzie miał specjalną, wystrzałową oprawę. Niesamowitą scenografię i scenę – której artystą ŁDF-u mogą pozazdrościć największe gwiazdy występujące w Łodzi – dopełnią ekrany ledowe, które w połączeniu z grą świateł stworzą niezapomniane widowisko.

Kto wystąpi w Atlas Arenie? Bez wątpienia najwięksi artyści muzyki tanecznej w Polsce. Poza wspomnianymi już gwiazdami disco polo tj. królową – Shazzą i królem – Zenonem Martyniukiem pojawią się też zespoły: Classic, Weekend, Playboys, Power Play, Czadoman, Mig, Exaited, Topky, Łobuzy, Extazy, Masters, Quest, After Party, Camasutra, Iness, Skolim, Weź nie pytaj, PM, Baby Full, Szpilki, Jorrgus, Toskańsky, Capitan Folk, Discoboys, Joker i Zbóje.

– Każdy z zaproszonych artystów zagra swoje największe przeboje. Mamy nadzieję odnotować w tym roku rekordową frekwencję. Zainteresowanie jest bardzo duże, więc rodzimy pospieszyć się z zakupem biletów – opowiada Klatt.

W sprzedaży wciąż jeszcze są dostępne bilety. Można je znaleźć w cenie od 69 do 89 zł. Uwaga! Sprzedaż biletów odbywa się wyłącznie drogą internetową za pośrednictwem portalu www.eBilet.pl.

 

To oczywiście nie koniec listopadowych wydarzeń w Atlas Arenie. Do końca miesiąca łodzianie – i nie tylko – będą mogli wziąć udział jeszcze w czterech koncertach. Pierwszy już 24 listopada da Dawid Podsiadło. W kolejnych dniach scenę w Atlas Arenie przejmie Bonobo (25.11), Royal Symphony Orchestra pod batutą José Maria Florêncio (26.11) oraz Al Bano i Romina Power (27.11).

 

Więcej informacji można znaleźć na www.atlasarena.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
pull
Pull The Wire w Stereo Krogs
lodzidsco15
Łódź Disco Fest 2015
loraszafran
Lora Szafran w Przechowalni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*