ŁKS Łódź – Znicz Pruszków 0:2 (foto)

IMG_1396_kopiujKryzys w ŁKS trwa. Łodzianie przegrali w sobotę, 7 kwietnia, na własnym stadionie ze Zniczem Pruszków 0:2. Po prostym błędzie goście wyszli na prowadzenie w 40. minucie.

Dziesięć minut później powinien być remis, jednak źle wykonaną „jedenastkę” wybronił Kalinowski. Ta akcja zemściła się i w 77. minucie goście strzelili kolejną bramkę. Po tym spotkaniu łodzianie mają już trzynaście punktów przewagi do lidera – GKS 1962 Jastrzębie i cztery punkty przewagi nad piątą Olimpią Elbląg.

ŁKS Łódź – Znicz Pruszków 0:2 (0:1)
Gole: 40. Rackiewicz, 77. Smoliński (Znicz)

ŁKS: Kołba – Pyciak, Rozwandowicz, Juraszek, Widejko (60. Rozmus), Wolski, Margol (46. Gamrot), Łuczak, Bryła, Pyrdoł (61. Guzik), Zagdański (57. Radionow)
Znicz: Kalinowski – Tarnowski, Rybak, Klepczarek, Wasilewski, Rackiewicz (56. Zagórski), Małachowski, Machalski (90+1. Domżalski), Smoliński (80. Faliszewski), Kubicki, Czarnowski (84. Ratajczyk)

Źółte kartki: Pyrdoł, Juraszek, Rozwandowicz, Gamrot (ŁKS) – Kalinowski, Machalski, Rackiewicz, Małchowski, Wasilewski (Znicz)