ŁKS Łódź – GKS Katowice 0:2 (foto)

ŁKS wciąż nie gra dobrze na swoim stadionie. Na inaugurację sezonu I Ligii łodzianie przegrali z GKS Katowice 0:2.

Oba gole wpadły w pierwszej połowie. Najpierw w 8 minucie Oskar Repka pokonał Dawida Arndta, a w 24. minucie Marko Rocinić ustalił wynik gry.

Kolejny mecz ŁKS zagra 24 lipca na wyjeździe z GKS Tychy. Kolejny mecz u siebie zagra 30 lipca ze Skrą Częstochowa.

ŁKS Łódź – GKS Katowice 0:2 (0:2)
Gole: 8. Repka 8, 24. Roginić

ŁKS: Arndt – Wszołek (61. Ibe-Torti), Dąbrowski, Monsalve, Szeliga – Pirulo, Ochronczuk (70. Kowalczyk), Trąbka, Kort (83. Javi Moreno), Biel (61. Dankowski) – Balongo (70. Radaszkiewicz).
GKS: Kudła – Wasielewski, Jaroszek, Jędrych, Kołodziejski, Rogala – Bród (85. Dudziński), Repka, Figiel (90. Urynowicz), Błąd (75. Szwedzik) – Roginić (46. Arak).

Źółte kartki: Kort, Dąbrowski – Figiel, Kołodziejski.

/fot. mat.pras. autor: Łukasz Grochala/Cyfrasport/ŁKS Łódź