W niedzielę, 30 października, Łódzki Klub Sportowy na własnym stadionie podejmował Arkę Gdynia. Dzięki zwycięstwo 3:1 awansował na pierwsze miejsce 1 Ligii.

mecz rozpoczął się źle, bo już w 2. minucie ŁKS stracił, po strzale Omran Haydary, bramkę. Goście powinni prowadzić już 2:0, ale Haydary w 29. minucie nie wykorzystał karnego. Wtedy to ŁKS przebudził się i jeszcze w pierwszej połowie, dzięki Nacho Monslave, doprowadził do remisu. Dwie kolejne bramki wpadły w drugiej połowie meczu.

ŁKS Łódź – Arka Gdynia 3:1 (1:1)
Gol3: 36. Nacho Monsalve, 65. Szeliga, 90. Jurić 90 – 2. Haydary

ŁKS: Bobek – Dankowski, Nacho Monsalve, Marciniak, Tutyškinas – Pirulo (90. Biel), Ochronczuk, Nowacki (46. Koprowski), Trąbka (74. Kort), Janczukowicz (74. Jurić) – Nelson Balongo (45. Szeliga).
Arka: Krzepisz – Tomal, Dobrotka, Stolc, Ziemann – Haydary, Gol, Purzycki (60. Milewski), Adamczyk, Skóra (80. Czubak) – Żebrowski (26. Kuzimski).
Żółte kartki: Nowacki, Marciniak – Skóra, Tomal, Haydary.

/fot. Radosław Jóźwiak/Cyfrasport/ŁKS Łódź.