PK_6_webLittle White Lies czyli laureaci plebiscytu Gazety Wyborczej na najlepszą łódzką płytę roku prezentują swoje nowe wydawnictwo.

19 kwietnia ukaże się EP In Word and Deed pod skrzydłami wytwórni fyh!records.  Album pojawi się w formie cyfrowej i, jako wydawnictwo kolekcjonerskie, na białej kasecie magnetofonowej. Nakład przewidywany jest na plus/minus pięćdziesiąt ręcznie numerowanych egzemplarzy, które zawierać będą trzy nowe utwory i jeden z debiutanckiej płyty LWL Devils in Disguise (Sunflowers) nagrany w zupełnie nowej aranżacji. Swoistym novum będzie obecność perkusisty – zarówno na nadchodzącej epce, jak i na koncertach.  Gościnnie w nagraniach brał udział łódzki bębniarz Butcher Jungle Drummer. Materiał zarejestrowany został w ‘Hasselhoff Studio’ pod bardzo sprawnym okiem i uchem Pawła Cieślaka.

Premiera odbędzie się 19. kwietnia podczas koncertu w Warszawie w klubie Kosmos Kosmos  Gościnnie na perkusji wystąpi Butcher Jungle Drummer. Dzień później czyli w sobotę, 20 kwietnia, Little White Lies zagra w Łodzi w klubie Dom (Piotrkowska 138/140) a towarzyszyć im będzie na perkusji Piotr Gwadera. Początek o 20:30. Wstęp wynosi 12 zł.

Pre-order:http://fyh.records.8merch.com/little_white_lies_in_word_and_deed-id1637

Odsłuch: http://ittlewhiteliespl.bandcamp.com/album/in-word-and-deed  

afterparty:
Kat’z Whizkerzz
Eddie Rebel
Wiktor Skok
(wstęp 5 zł)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Wunder Wave 91: Agnostic Front, Billy Bio, Fight Them All
Lady Pank w Wytwórni
rockit
Rocki It! w Łodzi Kaliskiej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*