wibmipW kwietniu 2012 roku po raz dwudziesty zostanie wręczona Nagroda Złoty Ekslibris Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi.

Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach: Najlepsza książka o Łodzi, Najlepsza książka o Ziemi Łódzkiej, Najlepsze wydawnictwo albumowe o Łodzi, Najlepsze wydawnictwo albumowe o Ziemi Łódzkiej. Biblioteka zaprasza autorów, wydawców oraz inne zainteresowane instytucje i czytelników do zgłaszania publikacji do tej Nagrody. Jury oceniać będzie poziom merytoryczny i edytorski publikacji.

Zgłoszenia publikacji wydanych w 2011 roku można składać w sekretariacie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w godz. 8:00-15:30 (poniedziałek–piątek) lub przesłać na adres Biblioteki (90-508 Łódź, ul. Gdańska 100/102) z dopiskiem „Złoty Ekslibris”. Zgłoszenia można także przekazać pocztą elektroniczną na adres sekretariat@hiacynt2.wimbp.lodz.pl

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 9 marca 2012 r. Regulamin Nagrody oraz informacje o dotychczasowych laureatach zamieszczone są na stronie http://www.wimbp.lodz.pl.

Zobacz także:

Łódzkie czary-mary
Złoty Ekslibris 2009

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Otwarcie Słówka – najnowocześniejszej biblioteki publicznej w Łodzi
sezonwpienie
Sezon w pięknie #5 w Teatrze Powszechnym
pustelnik
Piotr Pustelnik w Poleskim Ośrodkiem Sztuki

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*