zakochaniFundacja Carpe Diem oraz Dom Literatury w Łodzi zapraszają w czwartek, 12 kwietnia o godz. 19 na spotkanie poświęcone książce „Zakochani w kuchni – książka kucharska dla nowożeńców”. W rozmowie wezmą udział autorki książki: Zuzanna Deckert, Ewa German i Katarzyna Krajewska-Sycz. Prowadzenie: Przemysław Owczarek W ramach spotkania przewidziany jest poczęstunek: ciasto brownie.

Książka podzielona jest na rozdziały odpowiadające konkretnym sytuacjom i wyzwaniom, jakim nowożeńcy stawiają czoła, rozpoczynając wspólne życie – od śniadań do łóżka, lunchów do pracy i dań na co dzień, poprzez obiady rodzinne, spotkania z przyjaciółmi i kolacje we dwoje, po desery i drinki. Dodatkowo mamy też: rozdział o winie, w którym piszemy o tym, jak dobierać wino do potraw, niezbędnik, gdzie przedstawiamy podstawowe i dodatkowe sprzęty kuchenne, a także opisujemy jak powinna wyglądać dobrze zaopatrzona spiżarnia i lodówka. W książce można również znaleźć porady usprawniające przygotowanie niektórych potraw. W przypadku bardziej skomplikowanych czynności, nowożeńcy znajdą w książce informację o tym, że na naszej stronie internetowej znajdują się filmiki instruktażowe pokazujące, jak wykonać daną daną czynność.

Zuzanna Deckert, Ewa German, Katarzyna Krajewska- Sycz. Wszystkie trzy jesteśmy miłośniczkami gotowania, jedzenia i celebrowania codzienności – najlepiej w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Wszystkie trzy kochamy podróżować, wykorzystujemy nasze podróże do zdobywania nowych doświadczeń kulinarnych, odkrywania nowych smaków i wracamy z nich z walizką pełną przypraw oraz egzotycznych składników. Z połączenia tych właśnie pasji powstała książka Zakochani w kuchni.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
pilsudskifestiwal
Piłsudski – Festiwal na 150.lecie urodzin Marszałka
festiwaliteratury
Festiwal Literatury w łódzkim Empiku
forum_modej_literatury_20130713_1686474984
Targi niszowych wydawnictw

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*