czarodziejkaW poniedziałek, 23 kwietnia o godz. 18 w Poleskim Ośrodku Sztuki rozpocznie się spotkanie z Agnieszką Płoszaj o książce pt. Czarodziejka. Poprowadzi je Andrzej Rostocki. Wstęp wolny.

„Czarodziejka” – Julia Bronicka nie jest grzeczną dwudziestolatką. Gdy jej przyjaciółka i wspólniczka wpada w kłopoty, Julia rusza na ratunek. Klientka powierza Mani tajemniczy pakunek, wkrótce potem zostaje zamordowana, a Mania znajduje się w centrum śledztwa prowadzonego przez komisarza Karskiego i podkomisarza Mielczarka. Julia nie wierzy im za grosz, ale musi z nimi współpracować dla dobra przyjaciółki. Czy cała trójka zdoła się porozumieć, zanim będzie za późno? Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi, a przeszłość ofiary kryje w sobie wiele tajemnic.

Agnieszka Płoszaj – łodzianka, autorka powieści kryminalnej pt. „Czarodziejka” której akcja rozgrywa się w Łodzi. Właścicielka salonu urody i kreowania wizerunku, instruktorka fryzjerstwa oraz organizatorka warsztatów dla młodzieży. Jej największą pasją jest literatura, którą stara się zainteresować najmłodszych, angażując się m.in. w akcję „Cała Polska czyta dzieciom”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
arterie8
Arterie poszukują autorów “zaświatowych” tekstów
dzien_reymonta_2013
Dzień Reymonta 2013 – informacje
areterrr
Promocja najnowszych Arterii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*