polski_street_art_plakatFundacja Urban Forms oraz Łódzki Dom Kultury zapraszają na „łódzką” premierę albumu Polski Street Art, poświęconego najciekawszym i najważniejszym polskim artystom funkcjonującym w przestrzeni publicznej w ciągu ostatnich lat.

  
Jest to pierwsza tego typu profesjonalna publikacja, ukazująca szerokie spektrum coraz prężniej rozwijającej się street artowej sceny w naszym kraju.

Wydarzenie będzie mieć formę pokazu multimedialnego, który odbędzie się symultanicznie na kilku ekranach, prezentując najlepsze i najbardziej różnorodne przykłady sztuki miejskiej w Polsce. W trakcie imprezy będzie możliwość zakupienia albumu, a sami autorzy opowiedzą o kulisach jego powstawania.

Klimatyczny, odpowiedni akompaniament muzyczny zapewni łódzki dj, znany szerzej pod pseudonimem Jerem, natomiast siły uzupełniać będzie można przy specjalnym stoisku przygotowanym przez klubokawiarnię Owoce i Warzywa. Całość odbędzie się 8 grudnia (środa) w Łódzkim Domu Kultury. Początek o 19, wstęp wolny.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ksiazki
Literatura – październik 2017
czworbojpoetycki
Czwórbój poetycki
jennydisk
Spotkanie wokół serii Twarze kontrkultury
1 Komentarz

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*