Zapraszamy 26 września w godz. 19-21 na wspaniały wieczór, który rozpocznie wyjątkowy rok. Będzie to rok potrójnych urodzin Alliance Française Łódź : 10 lat w Manufakturze, 40 lat od utworzenia AF w Łodzi i 100 lat (trochę więcej) od pierwszych śladów Alliance Française w naszym mieście.

Z tej właśnie okazji chcielibyśmy Państwu zaprezentować piękny prezent jaki otrzymaliśmy od jednego z naszych partnerów, Międzynarodowego Festiwalu Komiksu, który przekazał nam zbiór komiksów w języku francuskim złożony z kilku tysięcy egzemplarzy. Wkrótce będzie można wypożyczać komiksy z naszej biblioteki, a na chwilę obecną będą one udostępnione w czytelni Alliance Française. Wybór jest ogromny, komiksy dla czytelników w każdym wieku i lubiących różne style.

Zabierzcie swoje pędzle, kredki i instrumenty: oddajmy głos artystom!

W programie m. in. muzyka francuska w wykonaniu: Chór Dziecięcy Miasta Łodzi , Gabriela Kasińska , Marta Dabkowska i Mieczyslaw Gajos .

Partnerzy: Festiwal Komiksu W Łodzi , Ambassade de France en Pologne , Instytut Francuski / Institut français de Pologne à Varsovie , Wallonie-Bruxelles International , Nowa Szkoła .

Zapraszamy!
19:00 – 21:00
ul. Drewnowska 58a, 91-002 Łódź
Wydarzenie jest bezpłatne, wstęp wolny

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
01-stachura2
Opowieść o życiu i twórczości Edwarda Stachury
Wykład Olgi Tokarczuk na Wydziale Filologicznym
Literatura – styczeń 2020

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*