Mały książkomaniak zaprasza po wakacjach. W ramach projektu Szósty Mały książkomaniak, zapraszamy na następujące wydarzenia:

10 września 2018 roku naszym gościem będzie Kalina Jerzykowska: polonistka, teatrolog, autorka wierszy, powieści, piosenek, sztuk i scenariuszy teatralnych; entuzjastka teatru dziecięcego. Kawaler Orderu Uśmiechu.

O godzinie 10 autorka przeprowadzi warsztaty językowe, skierowane do dzieci z najmłodszych klas szkół podstawowych, natomiast o godzinie 11:30 odbędzie się spotkanie autorskie dotyczące najnowszych utworów pisarki na które zapraszamy dzieci z klas IV-VI. Spotkanie autorskie będzie transmitowane na żywo za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku. Wydarzenia odbędą się w Domu Kultury „502”, ul. Sacharowa 18, 92 – 545 Łódź.

14 września 2018 roku o godzinie 10 i 12 w ramach akcji „Na końcu języka. Zaczytane przedszkole” aktor teatralny odwiedzi przedszkolaków należących do Klubów Małego Książkomaniaka, aby czytać im najpiękniejsze polskie utwory skierowane do dzieci.

Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona. W sprawie zapisów prosimy o kontakt: klub@malyksiazkomaniak.pl.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, projekt współfinansowany przez Miasto Łódź i firmę Veolia, partnerzy projektu: Wydawnictwo Literatura, Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi, Stowarzyszenie Historyczne “Strzelcy Kaniowscy”, Zakłady Przemysłów Twórczych Wi-Ma, patroni medialni: Czas Dzieci, Miasto Dzieci, Plaster Łódzki.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
versed
Laureatka Pulitzera w Domu Literatury
indeks
Kawiarnia Literacka: Mariusz Grzebalski
ROF_-_LOGO1
IV OKP im. Janusza Różewicza

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*