23 lutego o godz. 19 w EMPIKu w Manufakturze rozpocznie się spotkanie z Magdaleną Witkiewicz i Stefanem Dardą. Wstęp wolny.

„Cymanowski Młyn” (Wydawnictwo Filia) to mistrzowskie połączenie powieści obyczajowej i thrillera autorstwa Magdaleny Witkiewicz – jednej z najpopularniejszych polskich autorek literatury kobiecej oraz Stefana Dardy – jednego z najpopularniejszych polskich autorów literatury grozy. Książka jest opowieścią o małżeństwie Moniki i Macieja, które przechodzi głęboki kryzys. Oboje łudzą się, że tajemniczy prezent: urlop w leśnym pensjonacie z dala od ludzi i cywilizacji, może jeszcze wszystko uratować.

Początkowo ulegają romantycznym chwilom, jednak nagły wyjazd Macieja budzi demony przeszłości. Łukasz, przystojny syn właściciela, do złudzenia przypomina Monice jej byłego narzeczonego. Czy to tylko przypadkowe podobieństwo? Podczas spotkania autorzy (specjalistka od szczęśliwych zakończeń oraz specjalista od książek trzymających w napięciu) zdradzą m.in., jak się im razem pracowało. Będzie to także okazja zdobycia autografów i dedykacji od ich obojga.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
grzywaczewski
Tomasz Grzywaczewski w 6. dzielnicy
male_logo_mksiazkomaniak_2014_c
Mały książkomaniak – II edycja – finał
204_g_antologia_okl_d
Awantura o poezję w Teatrze Nowym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*