IMG_7704W piątek, 27 października w Domu Literatury odbył się “trójpak” muzyczno-poetycko-graficzny – wernisaż wystawy Justyna Parfianowicza, spotkanie autorskie z Radosławem Sączkiem oraz koncert formacji Zahlada.

Wieczór autorski Radosława Sączka promował jego książkę poetycką “Późny debiut”, na którą złożyły się dwa tematyczne zbiorki “Wiersze do biur” oraz “chory rozsądek”. Całość poprowadził Maciej Płaza. Jako, że książka jest bogato ilustrowana, wydarzeniu towarzyszyła również wystawa powiększonych ilustracji do “Późnego debiutu”. Ich autorem jest Justyn Parfianowicz. Na zakończenie wystąpiła formacja Zahlada (foto relacja tutaj).

Radosław Sączek – ur. w 1975, poeta i muzyk. Publikował w ‘Akcencie’, ‘Studium’, ‘Arkadii’, ‘Nowej Okolicy Poetów’, ‘Opcjach’, ‘Arteriach’, ‘Gazecie Wyborczej’. ‘Kulturze Miasta’ oraz tzw. prasie artzine’owej. Pochodzi z Puław, mieszka w Warszawie. Jego wiersze ukazywały się też w postaci śpiewanej w muzycznych publikacjach zespołów DHM, Chaplin&Chapman, Zahlada.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
07
Łódź pełna książek (foto + wywiad)
spotkanie_z_michele_roberts_20170908_1746311338
Michele Roberts w Domu Literatury (foto)
Maria Duszka w Domu Literatury (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*