arterie12W sprzedaży pojawił się nowy numer “Arterii”. Kwartalnik artystyczno-literacki rozpoczął także nabór tekstów do dwóch kolejnych numerów pisma.

  
Numer 1(10)/2011 zostanie wydany pod hasłem “nowe plemiona” (deadline 28.02.2011). Obcy, swojscy, postkolonialni, postpolityczni, egzotyczni, ezoteryczni, alternatywni, aktywni, pozarządowi, antyrządowi – nowi „barbarzyńcy”…

Numer 2(11)/2011 pojawi się pod hasłem “celebryci” (deadline 30.04.2011). Znani z tego, że są znani; znani z tego, że ich sąsiad jest znany; znani z tego, że ich chomik jest znany oraz… znani z tego, że mają gdzieś to, że są nieznani.

Redakcja przyjmuje poezję, prozę, przekłady tychże, eseistykę, reportaże oraz grafiki i fotografie. Prosimy o teksty (proza, eseje etc.) o objętości max. 15 tys. znaków i o zestawy 5-7 utworów poetyckich.

 
Z propozycjami i pytaniami należy zwracać się pod adres: arterie.spp@gmail.com. Autorzy tekstów przyjętych do druku zostaną o tym fakcie poinformowani w ciągu dwóch tygodni od zakończenia deadline’u.


Kwartalnik “Arterie” 2(8)/2010 ph. “Zaświaty” już w sprzedaży.

okadkaARTERIE_nr_8_nazwiska

Rejs na drugi brzeg i jeszcze dalej… W numerze m.in.:

Lech Majewski: Jakby mi ktoś granat wrzucił do mózgu
Agnieszka Kłos: Są jaja na tym świecie
Georgi Gospodinow: Niby oboje się okłamujemy, a jednak jest nam dobrze
Yair Lipshitz: Miałem szalenie poetycką myśl
Darek Foks: Nigdy nie przebiorę się za powstańca
Wioletta Grzegorzewska: Marskość wątroby czy wiary?
A w galerii uduchowione akwarele Anny Marii Jurewicz.

Do pisma dołączona jest książka poetycka Konrada Cioka pt. Mamałyga. W Empikach numer 8. “Arterii” w sprzedaży w pakiecie z numerem 7. ph. “Awersja/Inwersja/Rewolucja” (z książką Piotra Gajdy pt. Zwłoka) w cenie jednego numeru.

Zobacz także:

Promocja tomu poezjI Konrada Cioka i ósmego numeru “Arterii” (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_1969
Urodziny Tuwima 2016 (foto)
IMG_0706
VII Festiwal Puls Literatury w Radomsku (foto)
Wiersze w mieście

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*