DSCF2648,,Cel za horyzontem” to tytuł poniedziałkowego spotkania, z pisarzem Krzysztofem Kotowskim., autorem książki o takim samym tytule. Spotkanie odbyło się 11 maja w Empiku Manufaktura.

Najnowsza książka Kotowskiego to opowieść podpułkownika Karola K. Soyki, snajpera GROM-u. Odsłania on prawdziwe oblicze jednostki wojskowej Wojsk Specjalnych, wchodzi w jego świat oprowadzając czytelnika po jego działalności i jej środkach, o wyzwaniach, selekcji i dążenia do tego, by zostać najlepszym żołnierzem, a także o stawaniu w obliczu walki. „Cel za horyzontem” pomaga w zrozumieniu roli jednostek wojskowych w dobie walki z terroryzmem.

Poniedziałkowe spotkanie poprowadził Maciej Trojanowski z Radia Łódź. Zadawał on bardzo trafne pytania Kotowskiemu, który mimo, że sam żołnierzem nie jest, posiada ogromną wiedzą na temat również drugiego oblicza służb wojskowych, o którym niewiele mówi się na co dzień.

„Cel za horyzontem” to już trzynasta książka Krzysztofa Kotowskiego, wydana zaledwie kilka dni temu. Autor specjalizuje się w opowieściach łączy wątki psychologiczne, science fiction oraz thrillery. W rezultacie daje to gatunek, który sam Kotowski nazwał thrillerem hipotetycznym.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
renata_jaboska_w_fk_20120508_1564831657
Spotkanie z Renatą Jabłońską (foto)
Po serialu „Wiedźmin” w Netflix: udręka i ekstaza fana (wideo)
szymonholownia
Szymon Hołownia w Empiku w Manufakturze (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*