Nagroda_Zloty_Ekslibris27 kwietnia 2017 roku będzie miała miejsce 25. edycja Nagrody Złoty Ekslibris Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi. Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach: Najlepsza książka o Łodzi, Najlepsza książka o Ziemi Łódzkiej, Najlepsze wydawnictwo albumowe o Łodzi, Najlepsze wydawnictwo albumowe o Ziemi Łódzkiej.

Biblioteka zaprasza autorów, wydawców i czytelników do zgłaszania publikacji do tej Nagrody. Jury oceniać będzie poziom merytoryczny i edytorski publikacji. Zgłoszenia publikacji wydanych w 2016 roku można składać w sekretariacie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w godz. 8-15.30 (poniedziałek – piątek) lub przesłać na adres Biblioteki (90-508 Łódź, ul. Gdańska 100/102) z dopiskiem „Złoty Ekslibris”. Czytelnicy zgłoszenia mogą przesyłać pocztą elektroniczną na adres kontakt @wbp.lodz.pl.

Zgłoszenia będą przyjmowanedo dnia 10 marca 2017 r. Regulamin Nagrody zamieszczony jest na stronie wbp.lodz.pl w zakładce „Nagroda Złoty Ekslibris”

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
czernik
Stanisław Czernik – w wigilię 116. rocznicy urodzin poety
Spotkanie z Piotrem Milewskim
Urodziny Juliana i Ireny Tuwimów 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*