Listopadowa Duma 2020

Kultura w sieci? Tak! Upowszechnianie kultury i obecność kultury w życiu społecznym, których odbiór następuje poprzez narzędzia online to już codzienność wynikająca z sytuacji epidemii. NASZ KONKURS JEST BEZPŁATNY!

Chciałem zrobić Przegląd stacjonarnie w dużej grupie, ale jestem przygotowany na spotkanie i rywalizację ONLINE. Serdecznie proszę Państwa o zaangażowanie dzieci , instruktorów, nauczycieli i rodziców do tego Przeglądu. Proszę uprzejmie o przekazanie dzieciom i młodzieży zaproszenia do udziału w tym konkursie. Jestem przekonany, że Państwu również zależy na umacnianiu w dzieciach ducha zaangażowania i że są potrzebni, że ważne jest ich zaangażowanie patriotyczne i muzyczne teraz w listopadzie, w 100-lecie wojny polsko-bolszewickiej. To zaangażowanie rozwija nie tylko nas i ich samych, ale jest to potrzebne nam wszystkim tworzącym kulturę w Polsce.

Zależy mi, aby zwiększać świadomość młodzieży na temat okoliczności, przebiegu i znaczenia Bitwy Warszawskiej 1920 roku w jej setną rocznicę oraz innych wydarzeń historycznych, jakie miały miejsce w związku z odradzającą się państwowością Polski po roku 1918, ale przede wszystkim zależy mi na popularyzacji pieśni i piosenek patriotycznych.

Jakie są warunki uczestnictwa? Te najważniejsze to:

1) Zapraszam uczniów klas 4-8 szkół podstawowych oraz młodzież szkół ponadpodstawowych województwa łódzkiego.
2) Zapraszam solistów oraz zespoły, w tym chóry, w składzie liczącym max 8 osób.
3) Dopuszczalne są wszystkie style muzyczne.
4) Finał w piątek 27 listopada 2020

Jak się zgłosić?

Nagrajcie, proszę, swoje piosenki telefonem, kamerą, dyktafonem itp. Wypełnijcie zgłoszenie i niezbędne zgody od rodziców. W razie potrzeby dzwońcie to podpowiemy jak się zgłosić. Dodatkowych informacji w imieniu Organizatora udziela Pan Roman Strembicki.
Adres e-mail: roman.strembicki@fundacjazycie.org Numer telefonu: +48 607 337 937 Wszystkie informacje i formularze są tutaj:

Informacje i formularze zgłoszenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *