Limboski w Wytwórni

limboskiW sobotę, 12 marca o godz. 21 w Wytwórni wystąpi Limboski.  Wstęp wolny po potwierdzeniu przybycia. E-mail z imieniem i nazwiskiem należy wysyłać na adres biuro @wytwornia.pl do 11 marca 2016 r. do godz. 12.00, w temacie wpisując HALOKULTURA. Pierwsze osoby, które wyślą zgłoszenie chęci udziału w koncercie, otrzymają karnety Halokultura.

LIMBOSKI SOLO przyzwyczaił wszystkich, że co roku zaskakuje świeżymi pomysłami. W krótkim przeglądzie twórczości trudno nie wspomnieć o całej masie sukcesów. Wędrując do samych początków, czyli płyty „Cafe Brumba” z knajpowymi balladami, odkrywamy niezapomniany przez wielu utwór „Piosenka dla mężatki”. Nagły zwrot w stronę estetyki lo-fi i bluesa w „Tribute to Georgie Buck” (nominacja do Fryderyków 2012) to kolejne interesujące zagranie LIMBOSKIEGO. W międzyczasie olśniewający występ w znanym programie telewizyjnym z nie do końca „telewizyjną piosenką” – „Czarny Otello” – i kolejny, piękny sukces.

Projekt Halokultura powstał w 2014 roku w wyniku porozumienia z największymi lokalnymi instytucjami kultury – przede wszystkim z łódzkimi teatrami. Co miesiąc tworzą repertuar Halokultura, na który składają się propozycje spektakli teatralnych w preferencyjnych cenach na zakup biletów (rabaty około 50-70%).

Aby skorzystać ze zniżek, należy wejść w posiadanie bezpłatnych karnetów Halokultura. Karnety można otrzymać za pośrednictwem partnerów akcji m.in. na łamach Plastra Kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *