Light.Move.Festival. – wolontariusze poszukiwani

_MG_5411

Fundacja Lux Pro Monumentis, organizator Light. Move. Festival. ogłasza nabór na wolontariat przy tegorocznej edycji festiwalu światła. W tym roku LMF startuje już 29 września.

Największy festiwal światła w Polsce, poszukuje wolontariuszy, którzy chcą współtworzyć 7. edycję Light. Move. Festival. – Poszukujemy osób zaangażowanych, wielbicieli Łodzi i jej bogatej kultury, którzy chcieliby dołączyć do zespołu festiwalowego i wspólnie z fundacją rozświetlić miasto – wyjaśnia Beata Konieczniak, kreator festiwalu.

Wolontariat LMF to niezwykła okazja zobaczenia od środka organizacji ogromnego wydarzenia, a jednocześnie ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu i szansa na poznanie niesamowitych ludzi. Wolontariusze poznają zespół tworzący festiwal światła, z którym będą wykonywać rozmaite zadania oraz artystów instalacji świetlnych, mappingów 2D/3D i projekcji wielkoformatowych. Wybrani wolontariusze wezmą również udział w przygotowaniu konferencji naukowej dotyczącej ekologicznego oświetlenia w przestrzeni miejskiej, organizowanej przez Fundację Lux Pro Monumentis. W tegorocznej edycji można się zgłaszać także do biura prasowego LMF odpowiedzialnego za kontakt z mediami. Z kolei studenci podczas festiwalu mają możliwość odbycia praktyk.

Tegoroczna edycja Light.Move.Festival rozpocznie się 29 września (piątek) i potrwa do 1 października (niedziela). Osoby zainteresowane wolontariatem i praktykami podczas 7. edycji festiwalu, mogą się zgłosić poprzez formularz dostępny na stronie festiwalu: lmf.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *