Life On Stage w Iron Horse

life

Life On Stage – trampolina do wielkiej muzycznej kariery – rusza w Polskę.  21 kwietnia w Iron Horse utalentowani artyści powalczą o występ na scenie głównej czerwcowego Life Festival Oświęcim, przed formacją Queen + Adam Lambert!

Ćwierćfinały Life On Stage potrwają cały kwiecień i odbędą się w wielu polskich miastach. W czwartek, o godz. 21 w klubie Iron Horse przy ul. Tuwima 16 zagrają Black Radio i Smoków Nie Ma.

W trakcie łódzkich koncertów będzie można zagłosować na wybrany zespół, głosowanie internetowe  trwa również na  stronie Life On Stage. Ćwierćfinały zakończą się z ostatnim dniem kwietnia i wyłonią ósemkę szczęśliwców, którzy powalczą w półfinałach 14 maja w Trójmieście i 21 maja w Łodzi. Czwórka zespołów zakwalifikuje się do wielkiego finału – ten odbędzie się na początku czerwca w Krakowie. Podczas finałowego koncertu jury wybierze zwycięzcę, który zagra na Life Festival Oświęcim 2016 przed legendarną formacją Queen +Adam Lambert. Czy można wyobrazić sobie lepszy sceniczny debiut?

Konkurs Life On Stage należy traktować jako swoistą „rozgrzewkę” przed jednym z najważniejszych festiwali muzycznych w tej części Europy. Takich headlinerów nie ma w tym roku żaden polski festiwal – podczas 7. edycji Life Festival Oświęcim wybrzmią najlepsze głosy światowej muzyki: Queen + Adam Lambert oraz sir Elton John. To artyści przez duże A i ambasadorzy absolutnie topowego popu i rocka. W Oświęcimiu pojawią się też m.in. John Newman, Dawid Podsiadło, Perfect i Taco Hemingway.

W dniach 16-19 czerwca Oświęcim stanie się światową stolicą muzyki, otwartą na wszystkie pokolenia fanów, które łączy magiczna moc dźwiękowej energii. Podczas poprzednich edycji w Oświęcimiu zagrała absolutna czołówka artystów z całego świata: Sting, Eric Clapton, Peter Gabriel, Chris de Burgh, Soundgarden, James Blunt i wielu innych. Bilety można już kupować na stronie festiwalu oraz w sieci Eventim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *