letzepW niedzielę, 27 kwietnia o godz. 29 w Wytwórni rozpocznie się koncert Letz Lep, tribute bandu Led Zeppelin. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Letz Zep”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w  czwartek (24 kwietnia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od b.wieck… i RYSZS…

Jest wiele grup muzycznych, które naśladują dawne gwiazdy, ale tylko nielicznym udaje się osiągnąć poziom legend. Brytyjski zespół LETZ-ZEP należy do tej mniejszości, która łączy oryginalność z autentycznością. Sami Led Zeppelin zapraszają grupę na wspólne spotkania z fanami, chyba że Billy Kulke, Andy Gray & Co. grają gdzieś w świecie, czy to w wyprzedanej paryskiej Olympii, madryckiej Heineken Arena, na festiwalu w Meksyku albo w Wenezueli.

Grupa stała się globalnym fenomenem jak jej pierwowzór. „Rolling Stone”, „Classic Rock” i francuskie „Le Figaro” poświęcają jej wielostronicowe dodatki specjalne, a BBC emituje fragmenty ich show.

LETZ-ZEP nie tylko sięga po muzykę Led Zeppelin, ale stale rozszerza repertuar o utwory innych klasyków.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sztukmistrz
Sztukmistrz u Milscha (zakończony)
Excentrycy w Kinie Helios (zakończony)
PLAKAT_-_SLUB
Ślub w Teatrze Studyjnym (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*