letters

W piątek, 14 października o godz. 21 w Improwizacji rozpocznie się koncert zespołu Letters From Silence. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.muzyka pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie.

Pytanie konkursowe roześlemy w czwartek, 13 października 2011 po godz. 19. wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzymają osoby, których SMS z odpowiedzią będzie najszybszy. Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat, czyli całość zabawy to 2 zł + vat. Konkurs zakończy się 13 października o 23:59 lub do dwóch pierwszych poprawnych odpowiedzi.

Fundatorem nagród w konkursie jest Improwizacja
konkurs zakończony

Koncert odbędzie się w ramach trasy zespołu, promującej ich debiutancki album „No Plain Shortcuts”, wydany 13 czerwca przez Polskie Radio i wyróżniony Trójkowym Znakiem Jakości.

Na muzykę Letters From Silence składają się melodyjne folkowo-rockowe piosenki nasycone klimatem skandynawskich przestrzeni i amerykańskiej prerii, nastrojem podróży, nostalgii, ucieczki od cywilizacji i metaforycznej wędrówki wgłąb siebie, pełnej filozoficznych pytań i autorefleksji. Nie brak w ich twórczości odniesień do gitarowych brzmień lat 90tych czy noefolkowych eksperymentów inspirowanych dokonaniami współczesnych bardów akustycznego grania. Na koncertach LFS bogactwu brzmieniowemu, uzyskanemu z wykorzystaniem zaledwie dwóch instrumentów i głosów, towarzyszą surowość, chropowatość i energia muzycznych wykonań. To „granie z trzewi”, jak mówią sami muzycy, naturalne i nieociosane, a przez to szczere i bezpośrednie.

Zespół wystąpił na Festiwalu Heineken Opener 2010, dwukrotnie zagrał na żywo w trójkowym Studiu im Agnieszki Osieckiej w audycji „Offensywa”, a Piotr Metz zaliczył ich do grona muzycznych odkryć 2010r. W ramach trasy muzycy zagrają z w towarzystwie takich zespołów jak Hey, Myslovitz, LaoChe i Pustki.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
detoxny
1 urodziny New Yorku (zakończony)
naskrajujutra
Na skraju jutra w IMAXie (zakończony)
kamp_19_male
Kamp! w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*