W piątek, 5 sierpnia o godz. 20 na terenie EC-1 wystąpi Sanah. Jako support pojawi się Evelina Ross. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Zalewski”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety i swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki”. Zabawę zakończymy 2 sierpnia 2022 o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail kończy się na …lich i została o tym fakcie poinformowana

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu.

Letnie Brzmienia w EC1 Łódź: sanah
5 sierpnia 2022 r., piątek, godz. 20.00
EC1 Łódź, ul. Targowa 1/3, Łódź
Informujemy, że bilety na koncert sanah w Krakowie wyprzedały się i nie są już dostępne w sprzedaży!
Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy na kolejne wydarzenia.
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
W tym roku ponownie zapraszamy do EC1 Łódź na cykl plenerowych koncertów Letnie Brzmienia. Przez całe wakacje odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystek i artystów. Na świeżym powietrzu zagrają: Sobel, Kaśka Sochacka, MROZU (Welcome Sessions x Letnie Brzmienia), Nosowska, KULT, Kwiat Jabłoni, Artur Rojek, Mery Spolsky, Zalewski, sanah, Brodka, Natalia Przybysz, KARAŚ/ROGUCKI, Kuba Badach, Vito Bambino i Sara. Bilety na koncerty w cenie od 79 zł i karnety za 279 złotych są dostępne na www.letniebrzmienia.pl.
Letnie Brzmienia powracają do Łodzi! Drugi miesiąc koncertowych wakacji rozpocznie sanah. Jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu quality pop na polskiej scenie zagra w Łodzi 5 sierpnia. Jej miękki, ciepły wokal sprawdza się zarówno w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i nowoczesnych elektronicznych kompozycjach. W 2020 r. wydała swój debiutancki album “Królowa dram”. Rok później serca fanów rozgrzał album „Irenka”, a przepełnione melancholią kawałki stały się wizytówką piosenkarki. 15 kwietnia ukazał się najnowszy album artystki „Uczta”. Można na nim usłyszeć utwory nagrane z gwiazdami polskiej muzyki, w tym m.in. z Arturem Rojkiem, Igorem Herbutem czy duetem Kwiat Jabłoni.
Harmonogram koncertów:
EC1 Łódź – Miasto Kultury, ul. Targowa 1/3, Łódź
8.07, godz. 20:00 – Sobel
10.07, godz. 20:00 – Kaśka Sochacka
15.07, godz. 20:00 – MROZU x Welcome Sessions (NEW!)
22.07, godz. 20:00 – KULT
24.07, godz. 20:00 – Kwiat Jabłoni
29.07, godz. 20:00 – Artur Rojek
30.07, godz. 20:00 – Mery Spolsky
31.07, godz. 20:00 – Zalewski
5.08, godz. 20:00 – sanah
6.08, godz. 20:00 – Brodka
7.08, godz. 18:00 – Natalia Przybysz
7.08, godz. 20:00 – KARAŚ/ROGUCKI
13.08, godz. 20:00 – Kuba Badach
18.08, godz. 19:00 – Sara, godz. 20:00 – Vito Bambino
 
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.
Dokładny harmonogram koncertów znajduje się na www.letniebrzmienia.pl, www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii Eventim.pl. Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl.
Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim. Współorganizatorem cyklu jest „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi. Partnerzy Letnich Brzmień to Urząd Miasta Łodzi oraz Łódzkie Centrum Wydarzeń. Patroni medialni projektu to: Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet, Plaster Łódzki oraz TuŁódź.pl.
Letnie Brzmienia to wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach z najpopularniejszymi artystkami i artystami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Letnie Brzmienia to projekt Good Taste Production, który był odpowiedzią na pandemiczną rzeczywistość Covid-19. Dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami, od trzech lat aktywizuje miejską przestrzeń. Trasa koncertowa trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Zwieńczeniem projektu jest dwudniowy Finał Letnich Brzmień, szczegóły wkrótce.
Więcej informacji:
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
KRÓL w Wytwórni (zakończony)
PLAKAT_WJM_2010
Widzewska Jesień Muzyczna 2010 (zakończony)
2014-07_marvel_825
ENEMEF: Marvel Nights 1 (zakończony)
2 komentarze
 • Ewelina Kobusiewicz
  1 sierpnia 2022 at 16:14

  Dzień dobry, może mi się uda dla mnie i dla 8latki bilet. Której mama ciagle obiecywała koncert i zawsze brak biletów na tak popularna wokalistkę.

  • Marcin Bałczewski
   2 sierpnia 2022 at 12:24

   odpowiedź należy przesłać mailem

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*