Koncert Artura Rojka w Łódzkim EC1 z cyklu „Letnie Brzmienia” wywołał wiele emocji. Choć całą imprezę rozpoczął koncert zespołu Heima pochodzącego z Łodzi, z delikatnym i przyjemnie brzmiącym głosem wokalistki.Koncert odbył się 29 lipca.

Główna gwiazda wieczoru, Artur Rojek, były wokalista zespołu Myslovitz w swoich piosenkach był jak zawsze bardzo emocjonalny zarówno w ruchach jak i słowach, co po części jest jego nieodłącznym wyrazem scenicznym o czym mieliśmy okazję przekonać się niejednokrotnie. Występ rozpoczął od piosenki „Sportowe życie” następnie „Układ” i dobrze znany „Kundel”. Poruszył emocjonalnie widzów piosenką „W nikogo nie wierzę tak jak w Ciebie” i choć zapomniał tekstu drugiej zwrotki, otrzymał gorące brawa i wsparcie fanów zgromadzonych pod sceną Letniego Brzmienia.

Zagrał akustycznym, w brzmieniu delikatnie innym niż wszyscy znamy dobrze znane piosenki takie jak „Lato 76” czy „Dla Ciebie” i „Chciałbym umrzeć z miłości”.

Oczywiście nie zabrakło również znanych utworów Myslovitz z pełnym brzmieniem zespołu. Na końcu więc usłyszeliśmy „Długość dźwięku samotności” i „Peggy brown” a pomiędzy piosenkli takie jak „Beksa” czy „Syreny”.

fot. Adam Zagajewski, tekst – Sara Idychowska www.skynetic.pl / www.studiopiorun.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
F.E.T.A. 2019 (foto)
TOMASZ_STANKO_4
Tomasz Stańko New York Quartet w Wytwórni (foto)
16lipca_088
Trawniki Kultury – 16 lipca (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*