przypadek_adasia_miauczyskiego_20130324_187565097824 sierpnia o godz. 19 na Małej Sali Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi odbędzie się pokaz towarzyszący tegorocznej edycji Letniej Sceny.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na spektakl Przypadek Adasia Miauczyńskiego. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Letnia Scena”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Konkurs zakończymy w piątek, 23 sierpnia o godz. 21. Bilety otrzymają najciekawsze maile.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin.

24 sierpnia godz. 19.00

SCENA L DOMU LITERATURY W ŁODZI

PRZYPADEK ADASIA MIAUCZYŃSKIEGO
wg scenariuszy Marka Koterskiego

Stworzona przez Marka Koterskiego kultowa postać Adasia Miauczyńskiego jest wśród nas,  a często nawet w nas samych. Wystarczy się rozejrzeć, a także dobrze przyjrzeć się sobie, w lustrze, które Marek Koterski stawia przed nami – odbija się w nim żywa emanacja  ciemnej strony podświadomości przeciętnego Polaka, a jednocześnie widzimy najsympatyczniejszego polskiego nieudacznika. Obraz śmieszny i zarazem smutny.

Scenariusz przedstawienia powstał na podstawie czterech scenariuszy Marka Koterskiego: Dzień świra, Dom wariatów, Życie wewnętrzne i Nienawidzę.  

Adaptacja i reżyseria: Andrzej Czerny
Występuje: Włodzimierz Twardowski

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Marek_Dyjak-3015
Marek Dyjak w Wytwórni (zakończony)
wigury
Souldust – Wigury metryczne (zakończony)
aria
Letnia Scena Forum: Aria dla Algernona (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*