IMG_9483W Domu Literatury ramach czwartej odsłony Letniej Sceny 2014 zorganizowano spektakl teatru C.S.T. z Cieszyna pt. „LOVE”. Jest to monodram Tomasza Pisarka opowiadający o miłości w czasach XXI wieku. Młody chłopak przypadkiem trafia na bloga śmiertelnie chorej dziewczyny. Nawiązuje z nią kontakt drogą mailową. Umawia się na spotkanie w szpitalu. Przyjeżdża do Warszawy, odnajduje dziewczynę w jednej z sal i …..

Okazuje się, że dziewczyna nie wygląda tak, jak on sobie ją pierwotnie wyobrażał. Okazuje się, że tancerka (ponieważ tak o sobie pisała na blogu) nie ma włosów, brwi, ma za to 30 kilo nadwagi. Rozczarowany widokiem dziewczyny po 11 chemii, chce uciekać, jednak coś go zatrzymuje. Oboje spędzają ze sobą trochę czasu, niestety nie zbyt długo mogą cieszyć się swoim towarzystwem, ponieważ dziewczyna umiera.

Spektakl zaczyna się od słów „Zakochałem się, jak słyszę słowo miłość, odbezpieczam rewolwer”. W „LOVE” okazuje się, że miłość może mieć także niecodzienny wymiar i potrafi stać ponad wszelkimi ograniczeniami i różnicami.

Scenariusz: Artur Pałyga
Reżyseria: Bogusław Słupczyński
Scenografia: Bogusław Słupczyński, Tomasz Pisarek
Występuje: Tomasz Pisarek

/fot. MB

Zobacz także:

Letnia Scena 2014: Karin Stanek (foto) 

Letnia Scena 2014: Przypadek Adasia Miauczyńskiego

Letnia Scena: Wisława Szymborska. Rozmowa z… (foto)

Letnia Scena 2014 – informacje

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
4 x Hamlet w Teatrze Studyjnym (foto)
kadr8
Showbizz w Teatrze Lutnia (foto)
IMG_8546
Kabaret Limo w Teatrze Lutnia (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*