Letnia Scena Eski w Manufakturze (foto)

DSC07154W niedzielę, 28 lipca w Manufakturze zorganizowano plenerową imprezę pod nazwą Letnia Scena Eski. Podczas niej wystąpiły grupy LOKA, Afromental oraz Agnieszka Chylińska.

LOKA jest jednym z odkryć tego roku. Trójkę muzyków z Wrocławia, Iławy i Ostródy, połączył ze sobą… Internet i to on przyniósł im początkową popularność. Teledysk do pierwszego singla grupy został obejrzany w sieci blisko 5 milionów razy. Utwór Prawdziwe powietrze stał się hitem i podbił listy przebojów komercyjnych stacji radiowych.

joomplu:58833

Po godz. 20 na scenie pojawili się muzycy z zespołu Afromental. To siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych młodych mężczyzn. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać, ale prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu – mieszanka rocka, soulu, R&B, hip-hopu oraz popu. Scena to ich żywioł, dynamiczni, otwarci, szybko nawiązują kontakt z publicznością.

joomplu:58819

Na zakończenie – gwiazda wieczoru. Agnieszka Chylińska przez wiele lat członkini rockowego zespołu O.N.A., później wokalistka formacji Chylińska, od czterech lat występuje solowo. Wtedy to ukazał się jej debiutancki album zatytułowany Modern Rocking, stylistycznie nawiązujący do nurtu dance i pop.

joomplu:58804

/ fot. Małgorzata Wójciak – malgorzatawojciak.blogspot.com

Zobacz także:

Bednarek w Manufakturze (foto)

Urodziny Manufaktury 2013 – Hey i Perfect (foto)

Urodziny Manufaktury 2012 – Kayah (foto)

Urodziny Manufaktury 2011 –  Videomapping (foto)

Lato Zet i Dwójki w Łodzi 2012 (foto)

Lato Zet i Dwójki w Łodzi 2011 (foto)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *