dwoje_biednych_rumunw_mwicych_po_polsku_20130318_191486654210 sierpnia o godz. 19 na Małej Sali Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi odbędzie się pokaz towarzyszący tegorocznej edycji Letniej Sceny.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na spektakl Dwoje biednych Rumunów mówiących po Polsku. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Letnia Scena”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Konkurs zakończymy w czwartek, 8 sierpnia o godz. 21. Bilety otrzymają najciekawsze maile.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin.

10 sierpnia godz. 19.00

SCENA L DOMU LITERATURY W ŁODZI
Dorota Masłowska
Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku

„Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku”, pierwszy dramat Doroty Masłowskiej, to historia dwojga młodych ludzi, którzy po hucznej imprezie i narkotykowych eksperymentach wyruszają w podróż po Polsce. Początkowo ich wyprawa jest pełna przygód i gagów, jednakże wraz z rozwojem akcji przekształca się w nieco przerażającą i już nie tak wesołą, walkę z własnymi lękami i problemami.

Adam Mortas, absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, przy pomocy aktorów związanych z środowiskiem teatralnego offu, z niebywałą ekspresją i swadą zinterpretowali dramat Masłowskiej.

Scenariusz i reżyseria: Adam Mortas
Występują: Jędrzej Lukas, Ksenia Perek, Natalia Perek, Łukasz Przywara, Przemysław Sowa, Bartłomiej Tarkowski, Maria Wałęska, Elżbieta Wojcieszek


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat-11-fashionphilosophy-fashion-week-poland-lodz-2014-08-07-530x416
Fashion Week Before Party! – zaproszenia (zakończony)
Tarapaty w Kinie Helios (zakończony)
Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*