Letnia Scena 2014 (zakończony)

letniascena2014W każdą środę lipca i sierpnia w Domu Literatury w Łodzi organizowana będzie szesnasta edycja Letniej Sceny – przeglądu teatralno-muzycznego. Widzowie zobaczą sześć spektakli konkursowych walczących o główną nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych, a także trzy sztuki towarzyszące. 9 lipca przygotowano spektakl Przypadek Adasia Miauczyńskiego na podstawie scenariuszy Marka Koterskiego.

Mamy dla Was jedno podwojne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Letnia Scena”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety i podacie swoje imię i nazwisko. Konkurs zakończymy w poniedziałek, 7 lipca o godz.22. Bilet otrzymaj najciekawszy mail.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin.

konkurs zakończony

9 lipca, godz.19.00  – spektakl towarzyszący
wg scenariuszy Marka Koterskiego
Przypadek Adasia Miauczyńskiego 

Kultowa postać Adasia Miauczyńskiego jest wśród nas, a często nawet w nas samych. Wystarczy przyjrzeć się sobie, w lustrze, które Marek Koterski stawia przed nami – odbija się w nim żywa emanacja ciemnej strony podświadomości przeciętnego Polaka, a jednocześnie widzimy najsympatyczniejszego polskiego nieudacznika. Obraz śmieszny i zarazem smutny.

Adaptacja i reżyseria: Andrzej Czerny
Występuje: Włodzimierz Twardowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *