letniascena2014W każdą środę lipca i sierpnia w Domu Literatury w Łodzi organizowana będzie szesnasta edycja Letniej Sceny – przeglądu teatralno-muzycznego. Widzowie zobaczą sześć spektakli konkursowych walczących o główną nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych, a także trzy sztuki towarzyszące. 23 lipca przygotowano spektakl konkursowy Love.

Mamy dla Was jedno podwojne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Letnia Scena”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety i podacie swoje imię i nazwisko. Konkurs zakończymy we wtorek, 22 lipca o godz.21. Bilet otrzymaj najciekawszy mail.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin.

konkurs zakończony, bilety otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od mabu94…

23 lipca, godz.19.00 – spektakl konkursowy
Artur Pałyga
LOVE                                                    
Teatr C.S.T. z Cieszyna

W LOVE okazuje się, że miłość jest czymś ponad to co, chce nam wmówić współczesny świat. Przestaje być sprowadzana do zwykłej transakcji – wzajemnej wymiany własnych zasobów i niezaspokojonych potrzeb, której głównym celem jest osiągnięcie lepszego samopoczucia. Tu, niczym niezwykła siła wywołuje wspomnienia, prowokuje do aktywności, motywuje do zmiany, mimo że początkowo była traktowana jako zupełny bezsens. Mimo powagi problemu przedstawienie posiada specyficzną lekkość i często dowcipne potraktowanie tematu. Tomasz Pisarek za monodram LOVE  zdobył nagrodę aktorską na XL Tyskich Spotkaniach Teatralnych.

Scenariusz: Artur Pałyga
Reżyseria: Bogusław Słupczyński
Scenografia: Bogusław Słupczyński, Tomasz Pisarek
Występuje: Tomasz Pisarek
W spektaklu wykorzystano muzykę Piotra Czajkowskiego

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
Za niebieskimi drzwiami w Heliosie (zakończony)
11. LAJ: Monika Borzym & Nikola Kołodziejczyk (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*