letniascena2014W każdą środę lipca i sierpnia w Domu Literatury w Łodzi organizowana będzie szesnasta edycja Letniej Sceny – przeglądu teatralno-muzycznego. Widzowie zobaczą sześć spektakli konkursowych walczących o główną nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych, a także trzy sztuki towarzyszące. 20 sierpnia przygotowano spektakl towarzyszący – Novacento.

Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Letnia Scena”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety i podacie swoje imię i nazwisko. Konkurs zakończymy we wtorek, 19 sierpnia o godz.21. Bilet otrzymaj najciekawszy mail.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin.

20 sierpnia, godz.19.00 – spektakl towarzyszący 

Alessandro Baricco
NOVECENTO
Spektakl w wykonaniu absolwenta Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi Mateusza Olszewskiego
Współpraca reżyserska: Marcin Brzozowski

Niezwykła opowieść jednego z najwybitniejszych współczesnych włoskich pisarzy, autora słynnego Jedwabiu. I równie niezwykły bohater – wybitny pianista-samouk o przydomku Novecentu, który jako niemowlę został porzucony przez rodziców na statku kursującym między Europą a Ameryką i nigdy nie zszedł na stały ląd. Baricco odsłania fascynujący świat genialnego muzyka. Przestrzeń tego świata tworzą: horyzont oceanu, chybotliwy pokład i 88 klawiszy fortepianu. W świecie tym znajdzie się miejsce na wszystko, co najważniejsze – twórczość, pasję, marzenia i prawdziwą przyjaźń. Historię Novecento opowiada jego najbliższy przyjaciel – muzyk z okrętowej orkiestry. Jego niezwykły bohater jest postacią prawie magiczną. Co się jednak stanie, gdy życie postawi przed nim twarde wymagania? Tego tutaj nie zdradzimy, – reszta już w przedstawieniu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
xxanaxx_20150712_1847984797
XXANAXX w Wytwórni (zakończony)
Sorry Boys w Wytwórni (zakończony)
Konwój w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*