letniascena2014W każdą środę lipca i sierpnia w Domu Literatury w Łodzi organizowana będzie szesnasta edycja Letniej Sceny – przeglądu teatralno-muzycznego. Widzowie zobaczą sześć spektakli konkursowych walczących o główną nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych, a także trzy sztuki towarzyszące. Na inaugurację – 2 lipca przygotowano spektakl muzyczny Wisława Szymborska. Rozmowa z…

Mamy dla Was jedno podwojne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Letnia Scena”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety i podacie swoje imię i nazwisko. Konkurs zakończymy we wtorek, 1 lipca o godz.22. Bilet otrzymaj najciekawszy mail.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin.

konkurs zakończony, bilety otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od jarek-no…

2 lipca, godz.19.00  –  spektakl towarzyszący
Scena L Domu Literatury w Łodzi
W 91. rocznicę urodzin Noblistki
Wisława Szymborska. Rozmowa z …

Przedstawienie nie tylko dla miłośników poezji, niepozbawione delikatnego dowcipu, bo autorka niezaprzeczalnie poczucie humoru miała. Są to refleksje związane z egzystencją człowieka i wszelkimi jej przejawami: miłością, przyjaźnią, radością życia, prostymi sprawami dnia codziennego czy smutkiem przemijania. Całość dopełniają wspaniale zaaranżowane, wykonywane przez młodych artystów, piosenki do wierszy Noblistki. Nie tylko miłośnicy poezji Wisławy Szymborskiej z przyjemnością obejrzą ten spektakl, by się zachwycić, zasłuchać, zauroczyć i nieszablonowo spojrzeć na otaczający nas świat. 

Konsultacja reżyserska: Jarosław Kusz
Konsultacja scenograficzna: Justyna Cieślik-Płusa
Ruch sceniczny: Kazimierz Knol
Kierownictwo muzyczne: Teresa Stokowska-Gajda
Występują: Halina Miller oraz Studio Piosenki  w składzie:
Karolina Kasper, Aleksandra Skonieczna, Łukasz Handzel

Spektakl dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Zaćma w Kinie Helios (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
_DSC0902
Lao Che w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*