laj14Już po raz siódmy Wytwórnia stanie się przystanią dla melomanów, którzy szczególnie umiłowali jazz. Hale, które przed laty służyły filmowcom, na dwa letnie miesiące staną się miejscem, w którym będzie królowała improwizacja.

Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na kolejny koncert w ramach festiwalu – 7 sierpnia o godz. 19. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „LAJ”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety i podacie swoje imię i nazwisko. Konkurs zakończymy we wtorek 5 sierpnia o godz.21. Bilety otrzymaj najciekawsze mail.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin. 

konkurs zakończony

Godz. 19
Projekcja filmu „Pasja” (reż. Erin Harper)
 
Godz. 20
„Mirrors. Tribute to Seifert”
Adam Bałdych i Piotr Orzechowski Pianohooligan
 
Bilety (miejsca siedzące nienumerowane): 20 zł

„Mirrors. Tribute to Zbigniew Seifert” to wspólny projekt znakomitych muzyków młodej generacji – skrzypka Adama Bałdycha oraz pianisty Piotra Orzechowskiego – poświęcony wybitnej postaci polskiej wiolinistyki: Zbigniewowi Seifertowi, artyście, dzięki któremu polski jazz zaczął być rozpoznawalny i doceniany na świecie.

Adam Bałdych i Piotr Orzechowski to młodzi wirtuozi instrumentów, przekraczający muzyczne granice. Obaj są laureatami najbardziej prestiżowych konkursów europejskich, gośćmi najbardziej liczących się festiwali. Każdy z nich ma na koncie głośne albumy w topowych wytwórniach i doskonałe recenzje w opiniotwórczych mediach. W najważniejszych rankingach, podsumowujących lata 2012 i 2013, zajmują najwyższe miejsca jako nowe gwiazdy polskiego jazzu.


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sztukmistrz
Sztukmistrz w Willi Milscha (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Ziarno Prawdy w Kinie Bałtyk (zakończony)
DSC_3909
contem.ucha w Filharmonii Łódzkiej (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*