laj14Już po raz siódmy Wytwórnia stanie się przystanią dla melomanów, którzy szczególnie umiłowali jazz. Hale, które przed laty służyły filmowcom, na dwa letnie miesiące staną się miejscem, w którym będzie królowała improwizacja.

Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na piąty koncert w ramach festiwalu – 31 lipca o godz. 19. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „LAJ”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety i podacie swoje imię i nazwisko. Konkurs zakończymy w środę, 30 lipca o godz.21. Bilety otrzymaj najciekawsze mail.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin. 

konkurs zakończony

Godz. 19
Projekcja filmu „Jazz in Poland” (reż. Janusz Majewski)
(czas trwania 42 min.)
 
Godz. 20
„Tribute to Seifert” – New Trio
Bilety (miejsca siedzące nienumerowane): 20 zł

New Trio to zespół istniejący od 2009 roku, nominowany do nagrody Fryderyk. Tworzą go muzycy, występujący z czołowymi postaciami światowego jazzu. Formacja ta wielokrotnie występowała na najważniejszych festiwalach jazzowych w Polsce, Ukrainie oraz Rosji. Koncerty New Trio to zawsze niezwykłe wydarzenie oraz pełne sale oraz entuzjazm publiczności. Dla słuchaczy jest to również sposobność obcowania z fenomenalnie brzmiącymi, oryginalnymi organami Hammonda z lat 60.


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
desdemona
Żak Festiwal 2010 – SDGE w Improwizacji (zakończony)
Noworoczna Gala Koncert Wiedeński (zakończony)
Grudzien_plakat_a3
Halokultura – grudzień (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*