Prima_AprilisScenografia zaprasza na Prima Aprilis Party. 1 kwietnia w klubie wystąpi Letni Chamski Podryw. Po koncercie zagra DJ Fagot. Bilety można nabyć w dniu imprezy: do godz. 22 kosztują 10 zł, po godz. 22 15 zł.

Letni Chamski Podryw to gupa muzyczna z gatunku pop, hip- hop, RnB. Pochodzi z Kielc. Oficjalnie powstała w lecie 2009, ale pierwsze utwory na materiał Letni, Chamski Podryw zostały nagrane jeszcze w roku 2007, a członkowie grupy współpracowali już dużo wcześniej. Cały projekt jak i nazwa powstały bardzo spontanicznie. Skład tworzą Cantona (Young Canton) oraz Anton (Lil Antonio), którzy muzyką zajmują się od odpowiednio 2002 i 1999 roku.

Grupa zasłynęła głównie dzięki niezliczonym przebojom takich jak: „Czinkłaczento”, „Brudny dres”, „Oranżada, koleżanki, petardy”, „Tylko Hit na lato” czy „Gwizdek”, które zdobyły ogromną popularność w internecie. Do wyżej wymienionych utworów powstały teledyski(są dostępne w sieci w serwisie youtube.com). 19 kwietnia 2010 ukazała się kolejna EPka pt. „Fabryka kiślu”- tym razem videoklipów doczekały się numery „8 cud” oraz „Pupa”- tak jak poprzednie produkcje zyskały duży rozgłos.

12 lutego 2011 r. nakładem Fonografiki światło dzienne ujrzał pierwszy, oficjalny album grupy pt. „Oranżada, koleżanki, petardy” promowany teledyskiem do singla o tym samym tytule. W wakacje 2011 grupa opublikowała wakacyjny singiel pt. „Antykoncepcja” wraz z klipem. Kolejne single z roku 2011: „Sexualnie niebezpieczni”(muzykę do tego numeru zrobił znany duet EastClubbers) czy „Zielony PKS” znalazły się na drugim oficjalnym krążku zespołu.

Doszły do nich wakacyjne przeboje- „Tylko Hit na lato” (powstały we współpracy z poznańskim zespołem V-Unit) oraz „Gwizdek”- przeróbka amerykańskiego hitu FloRidy pt. „Whistle”. Krążek pt. „Pamiętniki z wakacji” został wydany 10 listopada 2012 własnym nakładem. Był promowany klipami „Rege OKP”, „Szacunek Gimbusów” oraz  „Winda” (przeróbka utworu Liber&M. Mijal- „Winny” stworzona we współpracy z Chwytakiem i Djem Wiktorem.

Ponadto zespół wystąpił w IV edycji programu „Must be the music”- odpadł przez decyzję jurorów ale wygrał w globalnym głosowaniu (obejmującym wszystkich uczestników edycji) na Facebooku z wynikiem 34% głosów (osoba z drugim wynikiem miała 23%).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Behemoth_20111023-3543mw
Koncerty w Łodzi – październik 2014
sipr_28032010_richardbona_6182
Richard Bona w Wytwórni
2_fot_promo_male
We will fall w Owocach i Warzywach

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*