lf2013_poster_v3Lemon Festival to druga edycja rockowego festiwalu, za którym stoją m.in. organizatorzy Ursynalia – Warsaw Student Festival. W tym roku festiwal odbędzie się między 28, a 29 czerwca w Łowiczu. Lemon Festival 2013 to dwie sceny; Główna i Klubowa. W tym roku, ze względu na bogaty lineup zamierzamy zgromadzić kilkadziesiąt tysięcy osób w ciągu 2 dni imprez.

Artyści (potwierdzeni): Billy Talent (CAN), P.O.D. (USA), Gentleman & The Evolution (D), Skindred (UK), Luxtorpeda, Jelonek, Frontside, Poparzeni Kawą Trzy, Mesajah, At the Lake, Chemia i inni…

RELACJA FOTO I WIDEO Z LEMON FESTIVAL – 1 DZIEŃ 2 DZIEŃ

Lemon Festival to impreza o charakterze rockowym ale nie ograniczająca się tylko do samego rocka. Na feście spotkamy nie najlepszych artystów łączących często wiele stylów, ale również najciekawszych DJ-ów z Polski i zagranicy którzy swoje fascynacje muzyczne czerpali z rocka czy nawet metalu. Warto podkreślić, że Łowicz to w tej chwili doskonałe miejsce do którego można bardzo szybko dojechać wykorzystując każdy środek transportu. Autostrada A2 oraz doskonała infrastruktura kolejowa i bliskie położenie lotnisk w Warszawie, Łodzi czy nawet Poznania pozwala bardzo optymistycznie spoglądać na przyszłość nowo powstającej imprezy.

Więcej informacji na www.lemonfesival.pl oraz www.facebook.com/LemonFestivalPL

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_0624
Kobranocka w Radiu Łódź
inauguracja_festiwalu_20121208_1544039204
Jazzkuła w Domu Literatury
_MG_8525
Book Gig w Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi
1 Komentarz
  • salamomn
    29 czerwca 2013 at 08:06

    bardzo fajna impreza !

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*