gentleman_and_the_evolution_20130630_2043083854Za nami pierwszy dzień drugiej edycji Lemon Festival. W Łowiczu przy rocku i reggae bawiło się kilka tysięcy fanów. To prawdziwie muzyczne rozpoczęcie wakacji.

Impreza rozpoczęła się z dość dużym poślizgiem, na szczęście na koniec udało się zniwelować różnice czasowe do czterdziestu minut. Po lokalnych supportach – Frog’n’Dog oraz C cztery nadszedł czas na polskie gwiazdy. Najpierw bardziej reggae – Mesajah, potem już ostrzej – Chemia (jedno z objawień imprezy) i Luxtorpeda.

Po godz. 23 na scenie pojawiła się pierwsza gwiazda Lemon Festival – Gentleman And The Evolution, którym w kilku utworach towarzyszył Richie Stephens, a w ostatniej piosence… Mesajah. Na zakończenie ostro – czyli kolejna gwiazda wieczoru z zagranicy, P.O.D.

joomplu:57216

Lemon Festival potrwa do soboty. Wtedy na scenie pojawi się m.in. Poparzeni Kawą Trzy, Jelonek, Skindred oraz Billy Talent. Pierwszy dzień festiwalu należy zapamiętać dzięki niezłym koncertom i słabej, niestety, frekwencji pod sceną.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
22lipca_057
Geyer Music Factory 2011 – Ewa Uryga (foto+wideo)
DSC_3000
European Jazz Ensemble w Wytwórni (foto)
_DSC2356
Kamień Kamień Kamień w Stereo Krogs (foto)
1 Komentarz
  • dd
    1 lipca 2013 at 08:13

    Super Impreza i organizacja !

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*