Lemmy_Plakat28 grudnia 2015 roku zmarł Lemmy Kilmister, facet który po prostu kojarzył się z mocnym graniem. Jego twarz wyglądała jak Rock&Roll, jego głos brzmiał jak Rock&Roll, to był chodzący Rock&Roll!

Kawał twardego gościa, który był ciepłą osobą warto wspólnie wspomnieć. I to głośno Z tej okazji 8 stycznia o godzinie 20:00 zapraszamy Was do kina Bodo na dokument „Lemmy”. Spotkanie to niesie ze sobą jeszcze jeden walor, bowiem nasz dochód z biletów przeznaczymy na Fundację Gajusz, która prowadzi w Łodzi hospicjum dla najmłodszych. Poza filmem puścimy też parę teledysków, może nawet ktoś na początku powie jakieś mądre słowo albo nie. Bądźcie z nami. Bilety w cenie 13 i 15 złotych do nabycia w kinie oraz na ekobilet.pl.

Lemmy
Reżyseria: Greg Olliver, Wes Orshoski
Produkcja: USA 2010
Gatunek: biograficzny
Czas: 116′
Mijają cztery dekady od kiedy Lemmy Kilmister i jego Motörhead zmienili na zawsze oblicze rockowej sceny. Dziś, pomimo 70 lat na karku, Lemmy wciąż pije na umór, pali jak smok i koncertuje na całym globie z najgłośniejszym zespołem Świata. Życie zgodne tylko z własnymi zasadami, na przekór wszystkiemu co głupie, płytkie i dla poklasku, zapewniło mu szacunek środowiska i uwielbienie fanów, czyniąc za życia ikoną rock & rolla.
Metallica, Guns & Roses, Foo Fighters, Alice Cooper, Ozzy Osbourne, The Clash, Joy Division i Billy Bob Thornton to tylko niektórzy z czcicieli kultu Lemmy‘ego i Motörhead. Ten dokument to „czyste złoto“ dla każdego fana, ale jak napisało The Hollywood Reporter „Nie musisz być fanem metalu, żeby pokochać Lemmy’ego“.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
LKR14
Letni Kinematograf Rozrywkowy 2014
Winter_is_my_love
Winter Is My Love w Kinie Charlie
BAJKA_O_JASIU_I_MALGOSI_TALE_OF_HANSEL_AND_GRETEL
Laureaci O!PLA 2013 w Izraelu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*