legalizeW sobotę, 13 maja Scorpio Rising Promotion i klub Dom zapraszają na wieczór z ohydnymi dźwiękami wrocławskich i łódzkich kapel. Na scenie pojawią się: Legalize Crime, 71TONMAN i Scumstadt. Początek godz. 20. Wstęp – 15 zł.

Legalize Crime – (sludge/menel blues – Wrocław). Grupę tworzą członkowie O.D.R.A, Spaceslug, od niedawna współtworzący też łódzki Scumstadt. Na epce „Blues of the Fallen World” pokazali, że jako jedni z nielicznych w Polsce potrafią wylać z siebie cholernie plugawy sludge. Na dniach będzie można usłyszeć ich pierwszy LP.

71TONMAN – (sludge/doom) Kolejna ekipa z Wrocławia. Lekko kurwa nie będzie, bo jak sama nazwa mówi ich muza przetacza się po uszach jak kilkudziesięciotonowy walec, ciężko i powoli. Również na ich fanpejdżu pojawiła się informacja o nowej płycie, więc wygląda na to, że w Łodzi zagrają swój nowy materiał.

Scumstadt – (hardcore/crust/d-beat – Łódź). Chyba największa enigma wieczoru. Zespół powstał niedawno na gruzach łódzkiego Chorygen’u. Zasilił ich Smalec z wrocławskiego Legalize Crime. Czym zaowocuje ta fuzja? Zobaczymy już niedługo

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
mjshow
Rozdarty Pończoch – Michael Jackson Show w Teatrze Muzycznym
Fabric Square, The Navy Blue, Układ Słoneczny, Niechybie w Kiju
modular
Modular String Trio w Fabryce Sztuki

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*