ldz20_logo9 i 10 czerwca w Bajkonurze i DOMu odbędzie się LDZ_2.0 – Mikrofestiwal Sztuk Audiowizualnych. Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.

Festiwal poświęcony jest współczesnej muzyce elektronicznej i eksperymentalnej. Podczas premierowej edycji organizatorzy skupią się nad polską sceną niezależną. Podczas imprezy zaprezentują się przedstawiciele wytwórni Qulturap, U Know Me, Asfalt Records, InnerGun, Mad-Hop, WAYMM, i Few Quiet People. Przez dwa dni na festiwalowych scenach w Bajkonurze i klubie DOM będzie można usłyszeć wykonawców poszukujących, wytyczających nowe ścieżki dla innych.

LDZ_2.0 to nie tylko koncerty, ale także warsztaty dla najmłodszych. W niedzielę o godzinie 12 młodzi adepci muzyki elektronicznej będą mogli szkolić swoje umiejętności pod okiem krakowskiego producenta Pawła Pruskiego aka Minoo (Asfalt Records, Mad-Hop). Tego samego dnia o godzinie 15:00 tajniki wizualizacji przy użyciu Max/Msp zdradzi Nam Szymon Kaliski.

Na festiwalu będzie można nabyć płyty wszystkich artystów występujących na LDZ_2.0 oraz inne wydawnictwa z powyższych wytwórni.

Program festiwalu:

Sobota (9 czerwca)

1. 19:00 – BETH (BAJKONUR)
2. 19:30 – FEW QUIET PEOPLE SHOWCASE – STEFAN WESOŁOWSKI / KEEL KEATHLEY / TROPAJN (BAJKONUR)
3. 21:30 – NAPSZYKŁAT (BAJKONUR)
4. 22:30 – KIRK (BAJKONUR)
5. 00:00 AFTER PARTY – TOM BEDNARCZYK / FÖBEN / MINOO / TEIELTE (DOM)

Niedziela (10 czerwca)

1.12:00 – WARSZTATY DLA NAJMŁODSZYCH Z ABLETONEM POPROWADZI MINOO (ASFALT RECORDS, MAD-HOP)
2.15:00 – WARSZTATY MAX/MSP Z SZYMONEM KALISKIM (FQP, KITCHEN)

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
rojek
Artur Rojek Autumn Tour 2015 w Teatrze Wielkim
WPELNI_09-09-2014
Wpełni vol. 1 w Oficynie
Kali na dachu Sukcesji

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*