slalomPrzed nami kolejna odsłona LDZ Alternatywy. 21 listopada o godz. 21 w Fabryce Sztuki rozpocznie się koncert grupy Slalom. Wstęp jest bezpłatny.

Grupa Slalom założona przez Bartosza Webera (Baaba, Mitch & Mitch) i BartłomiejaTycińskiego (Mitch & Mitch, Alte Zachen) po kilku latach działalności w ramach CockTail Party – wieczorków nietanecznych prezentujących szerokie spektrum muzyki lounge, filmowej i pionierów elektroniki. Zainteresowanie syntezatorami oraz techniką samplingu na żywo, jak również miłość do gitary hawajskiej – pozornie zupełnie nieprzystające światy – zrodziły bardzo ciekawą naszym zdaniem mieszankę pogodnej psychodelii, nawiązującej do krautrocka, muzyki improwizowanej, ale również rocka, czy country, którą chcemy się podzielić z Wami, drodzy słuchacze. Slalom zarejestrował w lipcu tego roku premierowy materiał, który wydany zostanie w listopadzie 2013 nakładem wytwórni Lado ABC.

Bartłomiej Tyciński – grał inteligencki punkrock, żydowski surf, polskie lounge, nie gardzi standardami. Obecnie preferuje mazowiecką psychodelię. Lubi wytrawne alkohole, samochody nadszarpnięte zębem czasu. Gitarzysta, kompozytor, także perkusista. Po prostu człowiek.

Hubert Zemler – wykształcony klasycznie perkusista, improwizator, solista, majsterkowicz, warszawiak pełną gębą. Nie gardzi zdrowym współzawodnictwem. Zawsze chętnie pomoże. W równym stopniu lubi narzekać, jak i wychwalać. Również człowiek.

Bartosz Weber – urodzony na warszawskiej Woli poliglota, marzyciel, gitarzysta, samplerzysta, nie gardzący instrumentami perkusyjnymi. Miewa jazdy. Lubi przebieranki. Realizował się zarówno jako kompozytor, wykonawca, jak i filmowiec, czy narciarz. Czas umierać.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
labaq
LaBaq w Pop’n’Art
yapa11_394
Yapa 2012 – zapowiedź
plasterkultury
Plastry Kultury – zespół muzyczny roku

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*