12072012_090W każdy czwartek wakacji na terenie Willi Grohmana organizowana jest LDZ Alternatywa. W pierwszym tygodniu wystąpili Fisz Emade Tworzywo, 12 lipca pojawiły się Nerwowe Wakacje.

Przeglądając program tegorocznej Alternatywy grupa złożona z członków The Car Is On Fire i Afro Kolektywu była moim faworytem tegorocznej edycji. Idealnie wpisująca się w klimat letnich wieczorów muzyka, sporo sentymentalnych nawiązań do lat młodzieńczych (Pan Samochodzik Gigi, Superman). Po prostu bardzo sympatyczne brzmienie.

Niestety niewiele osób pomyślało tak jak ja i na występ Nerwowych Wakacji pojawiła się jedynie garstka fanów. Kogo nie było – niech żałuje. Grupa pokazała, że na żywo brzmi znacznie lepiej, niż w radio tudzież na swojej płycie Polish rock. Wszystkie kawałki były dynamiczne. Nie zabrakło żadnego hitu – od Nerwowych wakacji poprzez Gigi chce pójść tam gdzie ja, Superman jest dead aż po Autokrady i Pan Samochodzik.

Za tydzień na LDZ Alternatywie pojawi się Brytyjczyk Max Tundra, co oznacza, że będzie dużo więcej elektroniki. Jak zawsze warto się wybrać. Wstęp jest darmowy.

Zobacz także:

LDZ Alternatywa 2012: FIsz Emade Tworzywo (foto+wideo)

LDZ Alternatywa 2012 – informacje, program

LDZ Alternatywa: Muzyka Końca Lata (foto+wideo)

LDZ Alternatywa: Ścianka (foto+wideo)

LDZ Alternatywa: Shofar (foto+wideo)

LDZ Alternatywa: Afro Kolektyw (foto+wideo)

LDZ Alternatywa: Tres.b (foto+wideo)

LDZ Alternatywa: Paula i Karol (foto+wideo)

LDZ Alternatywa: Ektoplazma (foto+wideo)

LDZ Alternatywa: Tymon & The Transistors (foto+wideo)

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_6056
Jazzkuła w Domu Literatury (foto)
Nation of Wild przed DOMem (foto)
IMG_8042
Tattva w Scenografii (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*