gang

W czwartek, 20 sierpnia o godz. 21 na terenie Art_Inkubatora rozpocznie się koncert formacji Girl & Nervous Guy (G.A.N.G.). To kolejny element tegorocznego festiwalu LDZ Alternatywa. Wstęp jest bezpłatny.

Grupę tworzą: znana z zespołów: Husky i Oszibarack Patrycja Hefczyńska oraz słynni członkowie C.K.O.D. i NOT – Marcin Kowalski i Łukasz Klaus. Na koncercie G.A.N.G. zaprezentuje materiał ze swej debiutanckiej płyty, wydanej przez Warner Music.

Oto co sami mówią o sobie: „Pomysł na wspólne granie muzyki urodził się w czasach, gdy nasze macierzyste zespoły (Husky, Oszibarack, C.K.O.D., NOT) wydawały pierwsze płyty, czyli prawie dekadę temu, jednak dopiero niedawno znaleźliśmy czas na jego rozwinięcie. Miał być dla nas odskocznią stylistyczną od tych projektów, a przemienił się we wspólną, muzyczną przygodę. Z założenia projekt był dwuosobowy. Piosenki powstawały na przestrzeni ostatnich kilku lat, w wolnych chwilach pomiędzy próbami, koncertami i nagrywaniem kolejnych płyt z w/w zespołami. W końcu przyszedł czas na podsumowanie naszej działalności w formie płyty. Po pierwszych próbach, do zespołu dołączył Łukasz, perkusista C.K.O.D. i NOT. G.A.N.G. jest mieszanką różnych inspiracji, oscyluje pomiędzy starym bluesem a nowoczesną elektroniką, rock’n’rollem a klasyką, pomiędzy popem a awangardą.”

Kolejny koncerty w ramach LDZ ALternatywa:  27 sierpnia – Bubliczki.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
readdd
XII urodziny Dreadsquadu
Andre Rieu wraca do Atlas Areny
Sonbird w Formacie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*