latino

Zakończenie lata nie może być nudne! Już w najbliższą sobotę – 27 sierpnia – Strefa Piotrkowska 217 zapraszana wyjątkową latynoską fiestę podczas Latynoskiego Pożegnania Lata.

Latynoskie Pożegnanie Lata to pierwsze w Łodzi wydarzenie, łączące wyśmienite dania, gorące rytmy, temperamenty i atrakcje! W ostatnią sobotę sierpnia żegnamy lato w stylu latino. I tym razem w Strefie Piotrkowska 217 nie zabraknie najsmaczniejszych streetowych dań i przekąsek – propozycji znanych Wam food trucków i restauracji. Na gości festiwalu będą czekać tradycyjne dania Półwyspu Iberyjskiego takie jak ogromna paella, ziemniaczane tortille czy ogniste empanady. Wielbiciele słodkości również znajdą coś dla siebie! Do wyboru będą hiszpańskie churrosy oraz lody w egzotycznych smakach! Pożegnacie lato przy wyśmienitym jedzeniu, dobrej muzyce z kieliszkiem sangrii i hiszpańskim piwiew specjalnie przygotowanej strefie relaksu!

Wydarzenieda możliwość poznania bogatej kultury latynoamerykańskiej w programie całodniowych atrakcji!  Na wielbicieli aktywnego trybu życia czekać będą warsztaty i pokazy brazylijskiej capoeiry. Goście festiwalu będę mieli również okazję do połamania języka w trakcie pierwszego streetowego kursu języka hiszpańskiego– zajęcia prowadzone będą na poziomie podstawowym, w kilku cyklach. Atrakcja otwarta i bezpłatna!

Latynoska fiesta to również muzyka! Tego dnia do tańca porwą Was łódzkie szkoły tańca przygotowując dla wszystkich gości warsztaty i pokazy gorącej salsy, samby, reggaetonu, czy zumby. Dla wszystkich chętnych – latynoska potańcówka pod chmurką – przetestujecie wszystkie choreografie, których nauczyliście się podczas warsztatów! Żegnamy lato w stylu latino!

Latynoskie Pożegnanie Lata to także kreatywna przestrzeń dla najmłodszych gości festiwalu – w sam raz przed rozpoczęciem szkoły. Najmłodsi goście wezmą udział w szeregu różnorodnych atrakcji edukacyjnych przygotowanych przez centra zajęć pozaszkolnych, czy centra edukacyjne, a w programie atrakcji m.in.: nauka języków przez zabawę czy animacje taneczne.

Patroni medialni: TVP ŁÓDŹ,  Radio Eska, Plaster Łódzki, Łódź Wydarzy Się, Food Truck Portal,Cook Magazine

Zapraszamy 27sierpnia w godzinach 13:00 – 22:00 do strefy Piotrkowska 217! Wstęp na teren Festiwalu jest bezpłatny

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
joga_poniatowski
Światowy Dzień Jogi w Łodzi
Street Food Festiwal – jesień 2018
filmowyhelenow
Filmowy Helenów

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*