Lady_PankŁódź będzie piątym przystankiem największej w Polsce wakacyjnej trasy koncertowej „Lato ZET i Dwójki” organizowanej przez Radio ZET i TVP2.  Już 26 lipca (niedziela) wystąpią m.in.: Lady Pank, Feel, Ania Wyszkoni i Sarsa. Koncert będzie można zobaczyć „na żywo” w TVP2 i posłuchać w Radiu ZET. Początek transmisji o godz. 20.05.

Multimedialna scena „Lata ZET i Dwójki” powstanie na Rynku Manufaktury (ul. Drewnowska 58). Wystąpi na niej muzyczne objawienie tegorocznych wakacji – Sarsa – młoda wokalistka znana z programu „The Voice of Poland”, która ostatnio podbiła listy przebojów debiutanckim singlem „Naucz mnie”. Obok niej zobaczymy legendę polskiego rocka – zespół Lady Pank, Sound & Grace, których tegoroczny album „Atom” uzyskał już status Złotej Płyty, a także Anię Wyszkoni, Tatianę Okupnik, Formację Nieżywych Schabuff, zespół Feel oraz Kielich.

Piąta już edycja „Lata ZET i Dwójki”, która zbiega się w czasie z 25-leciem Radia ZET, to doskonała okazja nie tylko na wspólną zabawę, ale też na muzyczne podsumowanie ćwierćwiecza. Podczas koncertu artyści wykonają zarówno współczesne przeboje jak i te z lat minionych, a słuchacze i widzowie wybiorą piosenkę 25-lecia Radia ZET, która zostanie ogłoszona pod koniec wakacji.

Na trasie „Lata ZET i Dwójki” wystąpi łącznie blisko siedemdziesiąt gwiazd z Polski i zagranicy.

Na niedzielny koncert organizatorzy zapraszają już od godz. 18.30. Poprowadzą go Halina Mlynkova (TVP2) oraz Damian Michałowski i Kamil Nosel (Radio ZET). Wydarzenie będzie transmitować TVP2 oraz Radio ZET. Początek o godz. 20.05.

Wstęp na koncert „Lata ZET i Dwójki” jest wolny. Partnerami wydarzenia są Miasto Łódź oraz Manufaktura. Patron medialny – gazeta codzienna „Fakt”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Fresh N Dope Festival Łódź
manufunnn
ManuFUNKtura i Freeks w Łódzkim Domu Kultury
steamlove
Steamlove w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*